Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
Od: 05.2013
Offline
#
11
09.07.2013, 12:30
silver03
napisał(a):
Jak napiszę tam na szlaku "dizzy wita! jebać craxe" sfinansujesz usunięcie napisu?
Jest mi miło, że porównujesz mnie z Wisłą. Ale chyba przesadzasz
dizzy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dizzy
Znajdź inne posty napisane przez dizzy