Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2792
Stary 09.07.2013, 12:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bzdura. To tylko znaczyłoby, że poczuwa się do odpowiedzialności, a niby z jakiej strony?
To byłby PR-owy strzał w stopę.
PRowy strzał w stopę Wisły to wykonali "artyści" z Morskiego Oka. Równie skuteczny jak wykonał ktoś odpowiedzialny za "testy" Oproiescu.
Jest takie coś jak "Wiślacka Szlachetna Paczka". Tam, piłkarze kupują prezenty na święta dla ludzi biednych. Również klub, piłkarze nie muszą tego robić. Ale jednak robią. A przecież wcale nie są odpowiedzialni za to, że te rodziny znalazły się w biedzie. Ba, nawet nikt im tej odpowiedzialności nie przypisuje. Po co to robią? I co budują?
Z Morskim Okiem można tak samo.
Odpowiedz cytując