dizzy napisał(a):

No i super. Sprawców niech osądzi sąd.
A tu klub mógłby myślę sfinansować usunięcie szkody. To są rzeczywiście drobne a jest okazja żeby poprawić wizerunek.
|
Raczej klub powinien się od tego zupełnie odciąć. Wyjście samemu z propozycją zapłaty to przyznanie się do winy tak jakby to sami piłkarze Wisły te napisy zrobili.