Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2787
Stary 09.07.2013, 12:15
dizzy napisał(a):Wyświetl post
No i super. Sprawców niech osądzi sąd.
A tu klub mógłby myślę sfinansować usunięcie szkody. To są rzeczywiście drobne a jest okazja żeby poprawić wizerunek.
Raczej klub powinien się od tego zupełnie odciąć. Wyjście samemu z propozycją zapłaty to przyznanie się do winy tak jakby to sami piłkarze Wisły te napisy zrobili.
Odpowiedz cytując