wolfy napisał(a):

Dobrze zrobili?
Nie.
Stało się coś godnego uwagi?
Nie.
|
Jeszcze raz, chodzi tutaj o to że to nie jest jednostkowy przypadek tylko część większej całości.
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444...ne_miasta.html
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444....html#TRrelSST
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444....html#TRrelSST
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444....html#TRrelSST
To tak na szybko z jednego portalu a jest tego więcej. Całość jest problem na które społeczeństwo zwraca coraz większą uwagę i coraz silniej domaga się by coś z tym zrobiono.