GrzegorzTS napisał(a):

Ludzie dajcie spokój z tymi najazdami na tvn bo to już jest nudne ,z tego co zaobserwowałem to od dłuższego czasu są obiektywni.Najnowszy przykład ostatni sondaż w któym prowadzi PIS z dużą przewagą pokazali na żółtym pasku,gdyby tylko PO lansowali to uwierzcie,że wynik sondażu mogli odpuścić i zwyczajnie podać zamiast lansować na żółtym pasku.Do programów na swojej antenie zawsze zapraszają sprawiedliwie przedstawicieli PO i PIS a gdyby nie byli obiektywni to na pewno nie zapraszaliby w takich proporcjach.
Jeżlei wybucha jakaś afera w polityce to nie odpuszczają nikomu czy to polityk PO czy PIS jest traktowany podobnie.
Jeżeli koniecznie chcecie czepiać się stacji tv to proponuje włączcie superstacje a wtedy na pewno znajdziecie realny powód aby zarzucić im brak obiektywizmu.
|
Jaką ściemę nakręcili w związku z podaniem ręki przez Radwańską? To jest obiektywizm?
Jak długo mieniby ukrywać fakt że PiS prowadzi w sondażach? Do samych wyborów?
Dlaczego "taśmy Wilka" były na tapecie dwa dni, a informacja o wynikach wyborów trwała 7 sekund? Z komentarzem PiS wygrał nieznacznie, a PO jest zadowolone bo odbudowało pozycję. A co z fałszywym sondażem? Puść sobie wiadomości na Republlice albo Trwam i porównaj do tvn. Może załapiesz o co biega.
Dlaczego nikt w TVN nie pyta kto Wilka nagrał? Dlaczego nie ma płaczu o inwigilacji, dlaczego nikt nie wspomniał, że wypowiedź nagrana nie była publiczna. A pytanie było "czy urzędnik powinien publicznie się tak wypowiadać."
Powyżej masz dowód czarno na białym ze manipulują przekazem, Kaczyński powiedział "byli niestety skuteczni" a w relacji wciskają że tęskni do meto SB. NIe widzisz tego czy sam próbujesz manipulować?
Superstacja ? To przecież tvn bis.