Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23365
Stary 09.07.2013, 11:50
Teraz to pojechałeś z tym tvn Co do superstacji zwróćcie uwagę jak tam at główna redaktor traktuje ludzi z lewicy - każde ich słowo traktuje jak prawdę objawioną; zresztą cała ta stacja jest śmieszna.
Tylko Wisła!