Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2774
Stary 09.07.2013, 11:20
Ile trzeba mieć lat aby taką sprawę przeżywać przez dwa dni Odpowiedź prosta: WAKACJE, ludzie którzy mają trochę lat na karku, nie wiedzą co to są wakacje, gdyż czy święta czy wakacje to i tak pracują, WNIOSEK: GIMBSTERZY..

Dajcie już spokój, zaśmiecacie temat, są poważniejsze sprawy niż namalowanie kredką na chodniku napisu.... Dorośniecie może zrozumiecie...

Odpowiedz cytując