Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2769
Stary 09.07.2013, 10:55
Nie wiem po co robicie z igły widły. Niech płacą za naprawienie szkody sprawcy. Kilka, kilkanaście minut roboty i przywrócony stan poprzedni (np. http://youtu.be/9dSaImFz8JE).
Ta pisanina niektórych o wstydzie i odpowiedzialności zbiorowej wszystkich kibiców Wisły budzi tylko politowanie...jak każde łykanie czersko-wiertniczego gów.. Jeśli już lemingów gryzie sumienie i mają za dużo wolnego czasu, to zbierac du.. w troki i fruuu pucować ten "ekologiczny" asfalt.
Odpowiedz cytując