Nie wiem po co robicie z igły widły. Niech płacą za naprawienie szkody sprawcy. Kilka, kilkanaście minut roboty i przywrócony stan poprzedni (np.
http://youtu.be/9dSaImFz8JE).
Ta pisanina niektórych o wstydzie i odpowiedzialności zbiorowej wszystkich kibiców Wisły budzi tylko politowanie...jak każde łykanie czersko-wiertniczego gów.. Jeśli już lemingów gryzie sumienie i mają za dużo wolnego czasu, to zbierac du.. w troki i fruuu pucować ten "ekologiczny" asfalt.