Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1303
Stary 09.07.2013, 10:55
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Oni pewnie dostali normalna treningową dawke,ale ze byli najgorszym zespolem pod wzgledem kondycjii w lidze,no to efekty same ich pogrązają.
?! Nie odstawaliśmy kondycyjnie od innych zespołów.

---

Co z tego, że nasi rzygają po treningach. Nawet świetną kondycją nie wygrywa się meczów bo piłka to nie są biegi lekkoatletyczne czy inne maratony. To jest jakieś minimum, które ma każdy. I nie stanowiło to naszego problemu w zeszłym sezonie. Po prostu bardzo słabo graliśmy w piłkę.

Pomijam już fakt, że wątpię w dobre przygotowanie kondycyjne naszej drużyny do sezonu bo Smuda potrafi ten element nieźle s.......ić i pokazał to już nieraz (Wisła, Legia, Reprezentacja). To, że piłkarze rzygają po treningach nie znaczy że później będą biegać jak konie. Kiedy robi się ciężkie treningi na czuja to równie dobrze można niektórych zawodników zajechać i osiągnąć efekt przeciwny od zamierzonego.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując