Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.07.2013, 10:55
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Viper- rozumiem piętnowanie takich zachowań itp., ale miejmy jakiś umiar, jak słyszę od wczoraj i jeszcze dzisiaj w mediach o pomalowanym asfalcie przez pseudokibiców Wisły to coś jest nie halo ?

Normalnie wiadomość na czołówki gazet i wiadomości TV w Polsce- chyba trochę przesada nie sądzisz ?
Napisy powstałe na asfalcie uda się usunąć bez problemu, jednak w przypadku głazów polodowcowych to będzie trudne - mówi Marcin Strączek-Helios, leśniczy z Morskiego Oka.
Odpowiedz cytując