|
Viper- rozumiem piętnowanie takich zachowań itp., ale miejmy jakiś umiar, jak słyszę od wczoraj i jeszcze dzisiaj w mediach o pomalowanym asfalcie przez pseudokibiców Wisły to coś jest nie halo ?
Normalnie wiadomość na czołówki gazet i wiadomości TV w Polsce- chyba trochę przesada nie sądzisz ?
|