Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.07.2013, 10:52
Viper- rozumiem piętnowanie takich zachowań itp., ale miejmy jakiś umiar, jak słyszę od wczoraj i jeszcze dzisiaj w mediach o pomalowanym asfalcie przez pseudokibiców Wisły to coś jest nie halo ?

Normalnie wiadomość na czołówki gazet i wiadomości TV w Polsce- chyba trochę przesada nie sądzisz ?
Odpowiedz cytując