Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2763
Stary 09.07.2013, 10:43
Jakie konsekwencje poniesie klub Wisła Kraków? Nie wiem ukarzą nasz klub karą finansową?


Jakoś jak popisane są zabytkowe części Bulwarów Wiślanych - cisza w eterze, dlaczego?

Wizerunek klubu bardziej ucierpiał jak Kapka ściągnął na testy rumuńskiego student - tu jest utrata reszty profesjonalizmu tu jest większy problem. A Wy zajmujcie swój czas grupą Kibiców, która popisała Morskie Oko. Są poważniejsze sprawy niż kilka napisów.

Kolejny przykład na to, że większość z Was tylko czeka jak Kibicom powinie się noga. Dziwne, że jakoś NIKT z Was nie wrzucił linka do artykułu o pozytywnym wizerunku Kibiców i organizacji akcji o SEKTORZE WAKACYJNYM na meczu z Ruchem - dlaczego? Bo ta wiadomość dla Was przeszła by bez echa. Lepiej przez 3 strony wymierzać internetową sprawiedliwość i szukać dziury w całym.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując