Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Pepsaj
Member
Od: 11.2008
Offline
#
2760
09.07.2013, 10:34
Dariook
napisał(a):
Zapomniałeś o najważniejszym juniorze dizzy. Mianowicie, zarówno jak i w mediach, klubie czy na trybunach masz gówno do gadania!
Raczej wszyscy mamy po tyle samo. Generalnie Dizzy bardzo ładnie to wszystko ujął.
Pepsaj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pepsaj
Znajdź inne posty napisane przez Pepsaj