Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2758
Stary 09.07.2013, 10:24
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Pomalowali - stało się. Oni poniosą konsekwencje.
Oni też. Tylko, że to już mało kogo będzie obchodziło.
Ale przede wszystkim konsekwencje tego poniósł i poniesie klub oraz ci, którzy się z nim identyfikują.
Cytat:
Nie Wy i nie wasz ''kodeks'' będzie zarządzał im kary i tyle w temacie.
Zgadza się, nie my.
Cytat:
Sami robicie teraz z tego wielką aferą, rozdmuchując i dając pożywkę mediom. Co chcecie pokazać za monitora jeden z drugim?
Może tak właśnie trzeba? Od zamiatania syfu pod dywan czyściej nie będzie. To czy będziemy o tym gadać już niczego nie zmieni. Sprawa jest publiczna i się tego nie ukryje.
A co chcemy osiągnąć? Choćby tyle, żeby się jeden z drugim zastanowił jak mu przyjdzie ochota podobny kretynizm uczynić.
Cytat:
Co podjęliście już decyzję kto może być Kibicem Wisły a kto nie? Kiedy będzie egzekwować zakaz stadiony? Od soboty czy dopiero od meczu z Górnikiem Zabrze?
Nie my go będziemy wprowadzać, nie my go będziemy egzekwować. Nie my też decydujemy, kto może być, a kto być nie powinien kibicem Wisły. Natomiast mamy pełne prawo żeby odciąć się od bydląt, z którymi łączy nas tylko tyle, że kibicujemy temu samemu klubowi. Choć w przypadku tych troglodytów to wątpię czy można ich nazwać kibicami Wisły skoro swoimi czynami przynoszą szkodę wizerunkowi klubu.
Odpowiedz cytując