Pytanie, dlaczego? Po co?
Ano, tylu wydoi więcej, a przecież oni są po to żeby żyło się lepiej ...
Tylko gdzie TVN i gw? Liczyć nie potrafią? Czy wolą otumaniać lemingi. Relacja z Elbląga trwała wczoraj wtvn 7 sekund. No i niby Wilk wygrał, ale Gelert też sie cieszy
