Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23360
Stary 09.07.2013, 10:17
Pytanie, dlaczego? Po co?

Ano, tylu wydoi więcej, a przecież oni są po to żeby żyło się lepiej ...

Tylko gdzie TVN i gw? Liczyć nie potrafią? Czy wolą otumaniać lemingi. Relacja z Elbląga trwała wczoraj wtvn 7 sekund. No i niby Wilk wygrał, ale Gelert też sie cieszy
Hej Nasz TS !!