Wyświetl pojedynczy post
Pepsaj
Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2750
Stary 09.07.2013, 08:58
Czytam i nie wierzę.

W zasadzie to może pogratulujmy tym imbecylom, w sumie rozsławili Wisłę.

Ludzie, walnijcie się w czoło, jak nie widzicie, że to wstyd dla klubu i takie zachowania się powinno tępić. Wstyd i żenada. A jak komuś obojętne gdzie zostały wybazgrane te napisy i w ogóle są mu obojętne bazgroły na murach (np. dlatego, że przecież Carcovia też bazgroli - świetne tłumaczenie - brawo! <spoko>) to tylko o nim świadczy.
Odpowiedz cytując