Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2745
Stary 09.07.2013, 07:42
Nie ogarnę się i nie przeżywam ale jest mi wstyd. Jak się coś robi to trzeba wiedzieć jak gdzie i kiedy. Ostatnio w mediach każdy jak może jeździ po Wiśle, hasło bij starego mistrza jest w modzie. Wreszcie warszawka może ogrywać się za lata upokorzeń.Marka naszego klubu leci na łeb na szyję stadion świeci pustkami. I każdy taki news to kolejny kop w nas.
Odpowiedz cytując