Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2741
Stary 08.07.2013, 22:19
do stany pierwotnego czyli albo zamalować głazy w rezerwacie albo co rozpuszczalnikiem myć? Nawaleni picusie narobili wiochy a wy ich bronicie ? co innego namalować grafa na murze u nas w Krakowie a co innego po pijaku malować na głazach w rezerwacie. Wiocha aż wstyd
Odpowiedz cytując