Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Lenny_77
Junior Member
Od: 11.2003
Skąd: z Woli Duchackiej- Wschód
Offline
#
11
08.07.2013, 21:00
Po wejściu na stadion gość powinien dostać takiego liścia , żeby się nakrył nogami idiota
Lenny_77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lenny_77
Znajdź inne posty napisane przez Lenny_77