Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.07.2013, 20:44
huberix napisał(a):Wyświetl post
Nie nasmiewajcie sie tak. Jak widac, Franiu kazal przebiec troszke wiecej wiec zaczeli zygac.
Nie, za to punktow nam nie dadza ale to dobry prognostyk iz nie opierdzielaja sie tam na treningach.
Testy.. Bylo minelo. Patrzmy przed siebie bo ciekawy sezon (ogolnie) sie zapowiada
emocjonujacy...
tzw. trener w wiekszosci tzw. pilkarze do tego tzw. dzialacze..jaki bedzie skutek tego wszystkiego?
Odpowiedz cytując