Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.07.2013, 20:25
Nie nasmiewajcie sie tak. Jak widac, Franiu kazal przebiec troszke wiecej wiec zaczeli zygac.
Nie, za to punktow nam nie dadza ale to dobry prognostyk iz nie opierdzielaja sie tam na treningach.
Testy.. Bylo minelo. Patrzmy przed siebie bo ciekawy sezon (ogolnie) sie zapowiada
Odpowiedz cytując