|
Nie nasmiewajcie sie tak. Jak widac, Franiu kazal przebiec troszke wiecej wiec zaczeli zygac.
Nie, za to punktow nam nie dadza ale to dobry prognostyk iz nie opierdzielaja sie tam na treningach.
Testy.. Bylo minelo. Patrzmy przed siebie bo ciekawy sezon (ogolnie) sie zapowiada
|