|
Ale to byl rezerwat. Rowniez uslyszalem to w radiu i pierwsza mysl
- Boze, mam nadzieje ze to Cracovia ( z duzej litery ale szacunek jakis sie nalezy)
potem patrze na necie i d..a . Jeszcze gdyby to mialo rece i nogi a tak syfiascie wykonane napisy.
Tacy panowie powinni miec rzeczywiscie zakaz wstepu na R22. DLA MNIE NIE SA KIBICAMI WISLY
|