Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.07.2013, 19:40
Ja to bym się przejmował (i przejmuję) naszym bajzlem, a L i Amica i ich radości/kłopoty mi wiszą.
Weźmy się w garść bo do doskonałości (a nawet przyzwoitości) nam niestety daleko.
Ostatnio edytowane przez arti : 09.07.2013 o godz. 03:14.
Odpowiedz cytując