|
Siedmiu zawodników Lecha Poznań nadal nie może trenować na pełnych obrotach i obecnie pracuje indywidualnie z trenerem przygotowania fizycznego Andrzejem Kasprzakiem. W tej grupie znaleźli się Bartosz Ślusarski, Patryk Wolski, Szymon Pawłowski, Barry Douglas, Kebba Ceesay, Karol Linetty oraz Tomasz Kędziora.
Poza tym nie w pełni sił są również Rafał Murawski oraz Luis Henriquez. Ta dwójka dzisiaj jednak pracowała jedynie z fizjoterapeutami i w ogóle nie pojawiła się na boisku treningowym. W sumie więc trener Mariusz Rumak na obecną chwilę nie może skorzystać aż z dziewięciu zawodników.
Ciekawe co zrobia jak przyjdzie dwumecz w eliminacjach LE - pewnie tez Swiecicki albo kto inny bedzie gadał, ze cos poszlo nie tak po tylu graczy nie mieli. Tylko wtedy nikt sie tym nie przejmie
|