Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 08.07.2013, 18:07
Szanse są, teoretycznie większe niż awans do grupy LE 2 lata temu. Wtedy Legia musiała pokonać 2 teoretycznie lepsze druzyny, teraz wystarczy jedną. Ale poza zastrzykiem pieniędzy, to zyski z tego są wątpliwe. Trzeba mieć ograna drużynę w powiedzmy LE, bo inaczej będzie jak z Dinamem. Jak Vrdoljak w wywiadzie opowiadał, dopóki grali w grupie LE było OK, raz wygrali raz przegrali. Odkąd awansują do LM mają przechlapane - same porażki, pilkarze nie dostają premii za punkty, prasa po nich jedzie. W Polsce po kilku takich ewentualnych kleskach w publicznej tv przed milionami oglądających....Ale byłaby jazda po klubie. Pewnie też dlatego nie ma takiej determinacji w działaczach i piłkarzach. Mają stracha, że się uda
Odpowiedz cytując