Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
9
08.07.2013, 17:55
wolfy
napisał(a):
Ludzie - pomalowali kawałek asfaltu! Ani to zabytek, ani miejsce o szczególnym znaczeniu przyrodniczym. Chwały to nie przynosi, ale nie wiem czy trzeba być większym idiotą żeby robić z tego newsa, czy - się tym przejmować.
Jak Cię to tak bardzo boli, to zasuwaj tam z wałkiem a potem jeszcze przeproś za kolesi.
Jak Ci napiszę Twoje nazwisko na czyimś domu w stylu "Wolfy Wita" to jest Tobie głupio, czy debilowi, który tak zrobił?
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Savik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Savik
Znajdź inne posty napisane przez Savik