Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
GrzegorzTS
Member
Od: 09.2012
Offline
#
11
08.07.2013, 17:38
wolfy
napisał(a):
Ludzie - pomalowali kawałek asfaltu! Ani to zabytek, ani miejsce o szczególnym znaczeniu przyrodniczym. Chwały to nie przynosi, ale nie wiem czy trzeba być większym idiotą żeby robić z tego newsa, czy - się tym przejmować.
Jak Cię to tak bardzo boli, to zasuwaj tam z wałkiem a potem jeszcze przeproś za kolesi.
W telewizji pokazali pomalowany zabytkowy murek więc nie chodzi tylko o kawałek asfaltu.
GrzegorzTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GrzegorzTS
Znajdź inne posty napisane przez GrzegorzTS