wiertar napisał(a):

ja jak popije mocno to tez zdarza mi się rzygać, czy to znaczy że jestem juz gotowy do grania w Wiśle?
|
Nadajesz się na testy

Jak każdy
Do reszty - jakbyście się wieczorem nawalili, a potem kazali wam biegać, to też zostawilibyście toksyczny ślad na murawie. Czy to optymistyczny prognostyk przed rundą? Nie wydaje mi się...