Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.07.2013, 17:36
wiertar napisał(a):Wyświetl post
ja jak popije mocno to tez zdarza mi się rzygać, czy to znaczy że jestem juz gotowy do grania w Wiśle?
Nadajesz się na testy Jak każdy

Do reszty - jakbyście się wieczorem nawalili, a potem kazali wam biegać, to też zostawilibyście toksyczny ślad na murawie. Czy to optymistyczny prognostyk przed rundą? Nie wydaje mi się...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując