Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 08.07.2013, 17:17
W IV rundzie skład się nie liczy, liczy się ambicja i trochę szczęścia, między innymi dlatego do LM wchodzą zespoły które muszą ze względów finansowych a nie zespoły którą mogą jak Wisła czy Legia
.
Odpowiedz cytując