|
Oczywiście, że mają szanse. Nie mają chyba składu słabszego od naszego sprzed dwóch lat (a nawet jeśli, to różnica jest niewielka), a my byliśmy o 3 min od LM. Byłby to awans nieprawdopodobnie fartowny, ale jednak. To dlaczego teraz odmawiać szans Legii?
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|