Lukasz napisał(a):

Wybiórcza: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...ego_praw_.html
Stadion Wisły jest nasz, tylko nie mamy do niego praw
Miasto przyznaje, że nie ma praw autorskich ani majątkowych do stadionu Wisły, choć za obiekt zapłaciło prawie 600 mln zł. To może utrudnić lub wręcz uniemożliwić komercyjne wykorzystanie areny i zagospodarowanie terenów wokół niej.
|
Po tym to ja już nie mam pytań...
To akurat na bank nie jest korupcja, tylko skrajna głupota.