Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21093
Stary 08.07.2013, 15:52
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Wybiórcza: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...ego_praw_.html

Stadion Wisły jest nasz, tylko nie mamy do niego praw
Miasto przyznaje, że nie ma praw autorskich ani majątkowych do stadionu Wisły, choć za obiekt zapłaciło prawie 600 mln zł. To może utrudnić lub wręcz uniemożliwić komercyjne wykorzystanie areny i zagospodarowanie terenów wokół niej.
Po tym to ja już nie mam pytań...

To akurat na bank nie jest korupcja, tylko skrajna głupota.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując