Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 08.07.2013, 15:23
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
tytuł w gw "Legia gotowa na Ligię mistrzów" i podobny tytuł na onecie to według was co jest jak nie pompowanie balonika
A wygrali dopiero 2 mecze i to ten drugi z Fluminense ale z kadra U23. Tak sie dzieje co roku
Odpowiedz cytując