Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 08.07.2013, 14:47
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
tytuł w gw "Legia gotowa na Ligię mistrzów" i podobny tytuł na onecie to według was co jest jak nie pompowanie balonika
Co my rzekomo mamy wspólnego z GW? Ze strony klubu czy kibiców, to jest raczej chłodzenie tematu. Nadzieje są, jasne, wiadomo że tak, ale nie licząc jakichś pokemonów nikt poważnie nie zakłada z góry, że "mamy pakę na LM".
Legionista
Odpowiedz cytując