Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

tytuł w gw "Legia gotowa na Ligię mistrzów" i podobny tytuł na onecie to według was co jest jak nie pompowanie balonika
|
Co my rzekomo mamy wspólnego z GW? Ze strony klubu czy kibiców, to jest raczej chłodzenie tematu. Nadzieje są, jasne, wiadomo że tak, ale nie licząc jakichś pokemonów nikt poważnie nie zakłada z góry, że "mamy pakę na LM".