PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Żołnierze + lekarz służyli na statku w marynarce wojennej, podczas jednej z misji statek został zbombardowany, w jednej szalupie cudem uratowali się 6 żołnierzy + lekarz. Jako że dryfowali bardzo długo stawali się głodni. Postanowili że zjedzą czyjąś nogę, w drodze losowania wypadło na jednego z żołnierzy. Noga została zjedzona a że lekarz spaprał operacje wdało się zakażenie i żołnierz któremu ucięto nogę zmarł. Lekarz w ramach pokuty za spapraną operację obiecał że utnie sobie nogę a że był sprytniejszy niż sądzili pozostali dalszy ciąg znamy J
|
na stronie internetowej na ktorej bylo rozwoazanie(a gdzie jak sadze juz zadawales ta zagadke) gosc podal odpowiedz o kanibalizmie alw zostal poprawiony ze nie kanibalizm a nieudana operacja. Tak czy inaxzej sens zagadki zostal odgadniety wiec moze poprostu juz sie nia nie zajmujmy proponuje bo tylko sie metlik robi
zagadke odgadl
incognito i na tym poprzestanmy
ps gdyby nie to ze znalazlem odpowoedz na internecie w zyciu bym na nia nie wpadl
ps2 motywy dzialania chirurga sa irracjonalne przez co sama zagadka(z calym szacunkiem do autora) jest glupia i beznadziejna
w zyciu nke spotkalem sie zeby lekarz po nieudanej operacji/zabiegu w ramach pokuty proponowal samookaleczenie