TRNKRN napisał(a):

Kiedy jakieś trzy-cztery dni wcześniej zarzuciłem informacją o przebitych blachach tego jaśnie pana, to prawie nie było odzewu, dopiero jak k4millo podrzucił to coś się zaczęło Zwłaszcza link, który sam podałem.
Co nie zmienia faktów, że Nigeria jak i połowa Afryki dla mnie odpada z wiadomych względów. ich trzeba ściągać w wieku 8-10 lat, kiedy jeszcze widać, jacy są starzy. Później zostaje liczenie słoi jak w drzewach.
|
Wyslalem maila z pytaniem o wiek i kluby Daniela w ostatnich dwoch sezonach na jakąś stronę allnigeriasoccer. Jakiś Bambo mi odpisał, ze wiek 22, a kluby sprawdzi i odpisze mi jutro-tzn. chyba dziś. Ciekawe cży i co napisze.