Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1285
Stary 08.07.2013, 11:27
Globus_OHM napisał(a):Wyświetl post
hehe Widzę że wszystkim Wiślakom poprawiła humor informacja dotycząca rzygających piłkarzy
ktoś stwierdził że to dobrze bo my rzygamy od dwóch sezonów patrząc na ich grę
piękne
Odpowiedz cytując