Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
Globus_OHM
Member
Od: 03.2004
Skąd: 'murica
Offline
#
10
08.07.2013, 11:00
hehe Widzę że wszystkim Wiślakom poprawiła humor informacja dotycząca rzygających piłkarzy
ktoś stwierdził że to dobrze bo my rzygamy od dwóch sezonów patrząc na ich grę
Globus_OHM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Globus_OHM
Znajdź inne posty napisane przez Globus_OHM