Wyświetl pojedynczy post
Globus_OHM
Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: 'murica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.07.2013, 11:00
hehe Widzę że wszystkim Wiślakom poprawiła humor informacja dotycząca rzygających piłkarzy
ktoś stwierdził że to dobrze bo my rzygamy od dwóch sezonów patrząc na ich grę
Odpowiedz cytując