Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23352
Stary 08.07.2013, 08:33
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
AS82- mam takie pytanie nie masz ważniejszych spraw niż zajmowanie się tym jak ułożyła się dłoń Radwańskiej podczas podania jej Lisickiej ?

Podała rękę ? Podała, więc jaki Ty człowieku masz problem ?

Może miała uklęknąć, albo zatańczyć ?

PS: A tak w ogóle co to ma wspólnego z polityką ?
Jak to co?
Przykład przedstawienia w propagandowych mediach tak jednoznacznej sprawy jak "podanie ręki" i reakcja lemingów typu AS obrazuje jak łatwo wciskając ciemnotę, manipulować. Gdyby nie zdjęcie z angielskiej gazety durne lemingi dalej by wciskały ze "Radwańska podała rękę nie patrząc na rywalkę" i rozwodziły by sie nad przyczynami takiego skandalu. Ostatecznie pewnie dochodząc do wniosku ze to za sprawą Macierewicza i Kaczyńskiego.

Ta sprawa ostatecznie dowodzi, że media manipulują fałszując obraz rzeczywistości. Na miejscu Agnieszki dwa miliony które wygrała w Wimbledonie przeznaczył bym na pozew przeciw tym oszustom.
Hej Nasz TS !!