Kiedy jakieś trzy-cztery dni wcześniej zarzuciłem informacją o przebitych blachach tego jaśnie pana, to prawie nie było odzewu, dopiero jak k4millo podrzucił to coś się zaczęło

Zwłaszcza link, który sam podałem.
Co nie zmienia faktów, że Nigeria jak i połowa Afryki dla mnie odpada z wiadomych względów. ich trzeba ściągać w wieku 8-10 lat, kiedy jeszcze widać, jacy są starzy. Później zostaje liczenie słoi jak w drzewach.