Wyświetl pojedynczy post
Marlowe
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 07.07.2013, 20:53
Dla mnie super.Błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi.Słowa "nareszcie doping na stadionie GKS" przy śpiewie "Wisła to stara k..." mnie rozłożyło.Generalnie fajny komentarz, pozdrawiam i życzę sukcesów.Jak na młody wiek super głos,fajny akcent i serducho w tym co Pan robi.Powodzenia.
Odpowiedz cytując