Radosław Sobolewski: Za moim odejściem z Wisły stoi jeden człowiek
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...isly_stoi.html
z plotek -
Smuda do Sundaya "Ten twój Sarki to straszny leń"
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...szny_len_.html
Jeszcze znalazłem ciewkawy tekst - Kapka sciąga kogokolwiek, Smuda zaś w dużej mierze polega na.... rekomendacji managera.
Franciszek Smuda tłumaczy się z wpadki z testami przy Reymonta. "Ciężko jest testować dwudziestu"
- Wiadomo, że mógłbym zrobić casting i zaprosić z dwudziestu zawodników na trening, ale wtedy żaden z nich nie miałby okazji się wykazać, a ja sam też nie umiałbym podjąć decyzji co do słuszności której byłbym święcie przekonany. Dlatego też musimy ufać ludziom, którzy tej pierwszej selekcji dokonują za nas, a potem mając na treningu tych najlepszych podjąć ostateczną decyzję - skończył "Franz".
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...zko-jest-testo
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA