Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2706
Stary 07.07.2013, 20:30
Radosław Sobolewski: Za moim odejściem z Wisły stoi jeden człowiek

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...isly_stoi.html

z plotek - Smuda do Sundaya "Ten twój Sarki to straszny leń"
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...szny_len_.html

Jeszcze znalazłem ciewkawy tekst - Kapka sciąga kogokolwiek, Smuda zaś w dużej mierze polega na.... rekomendacji managera.

Franciszek Smuda tłumaczy się z wpadki z testami przy Reymonta. "Ciężko jest testować dwudziestu"

- Wiadomo, że mógłbym zrobić casting i zaprosić z dwudziestu zawodników na trening, ale wtedy żaden z nich nie miałby okazji się wykazać, a ja sam też nie umiałbym podjąć decyzji co do słuszności której byłbym święcie przekonany. Dlatego też musimy ufać ludziom, którzy tej pierwszej selekcji dokonują za nas, a potem mając na treningu tych najlepszych podjąć ostateczną decyzję - skończył "Franz".

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...zko-jest-testo
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 07.07.2013 o godz. 20:51.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując