Temat
:
Sobol - dziekujemy
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
Od: 12.2009
Offline
#
31
07.07.2013, 20:13
Bardzo dobry tekst na SKWK:
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-do-jutra.html
Znasz kibiców Wisły którzy nie zaglądają tutaj ani na SKWK ?
Prześlij im link powyżej a zawsze jest szansa, że kwota się powiększy a Ty się do tego przyczynisz
Ostatnio edytowane przez heoij : 07.07.2013 o godz. 20:35.
heoij
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heoij
Znajdź inne posty napisane przez heoij