Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 07.07.2013, 20:13
Bardzo dobry tekst na SKWK:

http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-do-jutra.html

Znasz kibiców Wisły którzy nie zaglądają tutaj ani na SKWK ?

Prześlij im link powyżej a zawsze jest szansa, że kwota się powiększy a Ty się do tego przyczynisz
Ostatnio edytowane przez heoij : 07.07.2013 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując