dizzy napisał(a):

Nie znalazłeś bo z Ciebie taki szukacz jak ze Zdzisia Kapki łowca talentów.
Chocby tutaj: wis.la/nbyul
Jest to skład Sunshine Stars na sezon 2013/14 wg. transfermarkt.com.
|
Człowieku, gdyby nie K4millo możliwe że do dziś byś oglądał Sorina Rumuna biegającego w koszulce Wisły!!!!!
A jak na afrykańskim tm, którego nikt nie aktualizuje to spoko... Skoro ten cały Mendie jest w drużynie to dlaczego nie ma jeszcze swojego numeru

Może faktycznie go wywalili w 2011 a teraz znów go przygarnęli

Jedno drugiego nie wyklucza...