Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64498
Stary 07.07.2013, 16:38
K4millo jeszcze raz coś napiszesz to będziesz persona non grata na R22

Ale skoro w Afryce mogą zmieniać blachy to czemu nie mieliby zmieniać nazwisk i Meddie nie mógłby w 2012 nazywać się Sambo Soga, Ado Ali albo Oluwaniyi Segun ?
Odpowiedz cytując