Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
Od: 06.2013
Offline
#
64498
07.07.2013, 16:38
K4millo jeszcze raz coś napiszesz to będziesz persona non grata na R22
Ale skoro w Afryce mogą zmieniać blachy to czemu nie mieliby zmieniać nazwisk i Meddie nie mógłby w 2012 nazywać się Sambo Soga, Ado Ali albo Oluwaniyi Segun
?
Spokolokoełrokoko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Spokolokoełrokoko
Znajdź inne posty napisane przez Spokolokoełrokoko