Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23342
Stary 07.07.2013, 16:20
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Ej ja nie jestem ani za PO ani za PISem a też należę do obozu jej obrońców. Co teraz alfa i omego?
A ja jej nie bronie i tez nie popieram PO ani PIS Tu nie chodzi o to na kogo głosujesz ,tylko z kim chce sie utozsamić PIS , z ludzmi młodymi ,chce im pokazać: "Zobaczcie nie jestesmy obciachowi bo taka gwiazda jak Radwanska nas popiera" ,głosujcie na nas tez bedziecie tacy jak ona
Ostatnio edytowane przez AS82 : 07.07.2013 o godz. 16:27.