wiesniak84 napisał(a):

|
Ej ja nie jestem ani za PO ani za PISem a też należę do obozu jej obrońców. Co teraz alfa i omego?
|
A ja jej nie bronie i tez nie popieram PO ani PIS

Tu nie chodzi o to na kogo głosujesz ,tylko z kim chce sie utozsamić PIS , z ludzmi młodymi ,chce im pokazać: "Zobaczcie nie jestesmy obciachowi bo taka gwiazda jak Radwanska nas popiera" ,głosujcie na nas tez bedziecie tacy jak ona