Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
#
23341
07.07.2013, 16:18
Ej ja nie jestem ani za PO ani za PISem a też należę do obozu jej obrońców. Co teraz alfa i omego?
wiesniak84