Gwiaździsty napisał(a):

Otóż mylisz się . Nawet na Czerskiej i w TuskVN-ie dobrze wiedzą jak jest i wszelkimi metodami ślą jej złośliwości i rozpowszechniają zwykłe kłamstwa ja oczerniające. Wystarczyło, ze wzieła udział w miesięcznicy Smoleńska w Krakowie i zaczęła się jazda. Po tym jak zbojkotował TVN - to reżimowe merdia rozpoczęły z nią wojnę na całego.
I dlatego w swoich kłamliwych komentarzach własnie one pokazywały ostatnie stop klatki jako rzekomy dowód na nieeleganckie zachowanie względem Niemki. Te same gadzinówki od dawna lansuja model relacji polsko - niemieckiej na przykladzie relacji Merkel - Tusk, gdzie wiernopoddańcza kukła za poklepanie po plecach i odznaczenia jakimiś blaszkami cieszy miskę od ucha do ucha, gotowa paść do stóp.
Aga swój honor ma i nie bedzie nasladować takiego wasalnego zachowania. W PRL-u trzeba było grzecznie zachowywac się wzgledem sportowców radzieckich, dzisiaj jak widać oprócz jak zawsze rosyjskich , także niemieckich.
|
To już jest masakra...

Człowieku ogladnij sobie jeszcze raz ten filmik na youtubie gdzie jest pokazany ten moment jak ona podaje rękę ,żebyś już nie truł o jakiś rzekomo zmanipulowanych zdjęciach przez Wyborczą. Dla wielu zachowanie Radwańskiej było niesympatyczne żeby nie powiedzieć niekulturalne.Każdy sobie sam wyrobił na ten temat zdanie ,jest to generalnie sprawa 3cio rzędna. Dla Ciebie mecz w tenisa miedzy Polką a Niemką jest tożsamy z relacjami dyplomatycznymi między polskim premierem i niemiecką kanclerz , i na jednej szali mamy "patriotyczne " nie podanie ręki Niemce ,a na drugiej "poddańcze" klepanie po plecach Tuska. Może bardziej patriotyczne by było jakby Radwańska napluła Lisickiej w twarz ,a Tusk powinien wykręcać ręke Merkelowej na powitanie ? Wiem jedno że dla ludzi takich jak ty wszystko co jest normalne jest nienormalne , i na odwrót wszystko co jest złe i naganne ty pochwalasz. Przyjazne podanie ręki , uśmiech czy poklepanie po plecach traktujesz jak afront ,symbol uległości ,natomiast niepodanie ręki czy brak kultury ,jest przez Ciebie nagradzany i traktowany jako element dbania o swoje. Jak to wszystko zanurzymy w tym rusofobicznym i germanofobicznym sosie, to już sobie można wyobrazić jak będzie wyglądać Polska polityka zagraniczna pod rządami Kaczyńskiego: machanie szabelką i kupa śmiechu ale raczej przez łzy..
Jakby Radwańska ,choć nikt od niej tego nie oczekiwał , podeszła po meczu ,podała normalnie ręke ,uśmiechnęła i powiedziała :"Gratuluje" (i nie ma tu różnicy czy by grała z Niemką , Chinką czy Szwedka), to każdy by to skomentował tak ,że zachowała się z klasą, tylko pewnie tacy jak ty by byli z tego powodu niezadowoleni.