Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 07.07.2013, 14:34
felipe napisał(a):Wyświetl post
Ja bym tylko polecił popracować nad modulacją głosu. Emocjonalny komentarz kopaniny w srodku pola lub wyrzutu piłki z autu nie brzmi ciekawie, głos trzeba podnosić tylko, gdy naprawdę wymaga tego sytuacja boiskowa. Inaczej komentarz staje się męczący.


Pojedyncze lapsusy językowe to pikuś, chłopak jest jeszcze w szkole średniej. I tak czapki z głów - bardzo ładnie się wysławia co do zasady.

W skali szkolnej ocena 5 na zachętę. Gratuluję pasji i życzę sukcesów w przyszłości.
Mam podobne odczucia. Za dużo emocji gdzy nic sie nie dzieje.
Poza tym bardzo fajnie. Trzymam kciuki i licze że nie zaprzestaniesz na tym jednym meczu.
Nie chciałbym tu wypisywać samych wad, bo było całkiem przyzwoicie. Ale uważam że jeśli mam oceniać i jeśli masz podnosić swoje umiejętności to trzeba mówić o takich rzeczach.
Zwróciłem jeszcze uwagę na sytuacje gdy były sytuacje podbramkowe. - Najczęściej kończysz je tak:
Małecki... i co ? .... słupek.
Można poobserwować jak inni komentatorzy zachowują sie w takich sytuacjach. Choć musze przyznać że jedne z moich ulubionych - Laskowski, też mówi w takich sytuacjach - "i....... gol"
Ostatnio edytowane przez julo : 07.07.2013 o godz. 14:41.
Odpowiedz cytując