Ten Burdenski to już kontrakt z nami podpisał? Bo na 90 minut nie jest zaznaczony na zielono. Może jest jeszcze szansa że ktoś się opamięta i go pogonią szczególnie że nie grał w ostatnim sparingu. Z ?Lechem też tylko na końcówkę wbiegł. To by oznaczało że przegrywa rywalizacje w środku z KAŻDYM zawodnikiem jaki jest w kadrze.
Z tych testowanych to chyba tylko na Carlos Eduardo bym się skusił. Reszta testowanych jest za słaba na ekstraklasę. Poziom pierwszo ligowy. Żeby nie było ten Carlos też jest piłkarzem pierwszo ligowym, ale jakąś technikę ma i jeszcze młody także jakby trochę taktyki się nauczył to była by szansa że cośby pokazał i w Ekstraklasie.
Cellin dobrze gra tyłem do bramki hehe wolałbym by grał dobrze przodem bo tyłem do bramki gola nie strzeli. Beto mistrzowsko grał tyłem do bramki
