Bardzo fajnie to wyszło i miejmy nadzieje że spotkania będą transmitowane w takiej formie już regularnie. Nie podobało mi się tylko nadmierne podniecenie ale o tym już wspomniałeś wcześniej. Momentami czułem się jakbym oglądał Polskę w finale MŚ a to był tylko sparing, brzmiało to trochę sztucznie
