Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 07.07.2013, 11:36
Bardzo fajnie to wyszło i miejmy nadzieje że spotkania będą transmitowane w takiej formie już regularnie. Nie podobało mi się tylko nadmierne podniecenie ale o tym już wspomniałeś wcześniej. Momentami czułem się jakbym oglądał Polskę w finale MŚ a to był tylko sparing, brzmiało to trochę sztucznie

Odpowiedz cytując